Milovnice krásy

Tvá měsíční investice do pleti na rok 2024

ZÁKLADNÍ PROCEDURY

KOFFEE KÚRA pro muže    600Kč

povrchové čištění, nápařka-vapozon, hloubkové čištění pleti, kávová peelingová maska s extraktem zelené kávy, tonizace a vyrovnání PH, Biopeptidové sérum, Kolagenová maska, ošetření očního okolí, hydratace

60 minut – ošetření obličeje

BASIC KÚRA   600Kč

odlíčení očí a celé pleti, povrchové čištění, hloubkové čištění obličeje, enzymatický peeling, tonizace a vyrovnání PH, Biopeptidové sérum, Kolagenová maska, ošetření očního okolí, hydratace

ZAHRNUJE:  úpravu obočí a depilaci horního rtu

+ je možné si ke kúře dokoupit barvení obočí či řas za 70Kč

60 minut – ošetření obličeje, krku a dekoltu

BEAUTY KÚRA   850Kč

odlíčení očí a celé pleti, povrchové čištění, hloubkové čištění pleti, AHA peeling, tonizace a vyrovnání PH, Biopeptidové sérum, Kolagenová maska, Liftingová maska, ošetření očního okolí, hydratace

ZAHRNUJE:  úpravu a barvení obočí, depilaci horního rtu

+ je možné si ke kúře dokoupit barvení řas za 70Kč

70 minut – ošetření obličeje, krku a dekoltu

PREMIUM KÚRA na míru   1 100Kč

odlíčení očí a celé pleti, napařování, povrchové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění pleti, peeling, tonizace a vyrovnání PH, Biopeptidové sérum, Active Coctail, ampulka, 2 masky, ošetření očního okolí, hydratace

ZAHRNUJE:  úpravu a barvení obočí, depilaci horního rtu, barvení řas  

90 minut – ošetření obličeje, krku a dekoltu

* kúra šitá na míru dle potřeb a stavu pleti

* kombinace dvou masek z výběru: Liftingová, Kolagenová, Kávová, Alginátová, Jílová

VYBER SI TAKOVOU KÚRU, KTERÁ SE PRO TEBE HODÍ

Pro snadnější rozhodování máš na konci této stránky popsané kúry, tak abys věděla, jaká ta kúra je pro tebe nejvhodnější.  Můžeš volit podle toho, jaký chceš mít výsledek či jaký problém potřebuješ vyřešit.

NADSTANDARTNÍ PROCEDURY

BIO LIGHT KÚRA            1 350Kč

odlíčení očí a celé pleti, povrchové čištění, tonizace, hloubkové čištění pleti, peeling s kyselinou mandlovou a pyrohroznovou, neutralizér, Biopeptidové sérem, liposomální-kolagenové sérum 20% + HA, BIO maska s růstovými faktory z rostlinné Placenty, ošetření očního okolí, hydratace

ZAHRNUJE:  úpravu a barvení obočí, depilaci brady a horního rtu, barvení řas

90 minut – ošetření obličeje, krku a dekoltu  

BIO LUXURY KÚRA        1 950Kč

odlíčení očí a celé pleti, povrchové čištění, tonizace, hloubkové čištění pleti, AHA peeling, Biopeptidové sérum, ampulka Anti-Aging, dermapen-MEZOTERAPIE, liposomální-kolagenové sérum 20% + HA, BIO maska s růstovými faktory z rostlinné Placenty, ošetření očního okolí, hydratace

ZAHRNUJE:  úpravu a barvení obočí, depilaci brady a horního rtu, barvení řas

120 minut – ošetření obličeje, krku a dekoltu

 

SAMOSTATNÉ ÚKONY

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ      cca 30minut  240Kč

BARVENÍ ŘAS                  cca 30minut              200Kč

TRVALÁ NA ŘASY            cca 60minut              500Kč

LAMINACE OBOČÍ          cca 60minut              500Kč

DEPILACE – VOSKEM

PODPAŽÍ                          100Kč

TŘÍSLA                              150Kč

HORNÍ KONČETINY        200Kč

DOLNÍ KONČETINY (lýtko, holeň, koleno)    250Kč

DOLNÍ KONČETINY (lýtko, holeň, koleno, stehno)    300Kč

LÍČENÍ

DENNÍ LÍČENÍ   400Kč

příprava pleti, jednoduché líčení

40 minut

VEČERNÍ LÍČENÍ   500Kč

příprava pleti, slavnostní líčení

60 minut

SVATEBNÍ LÍČENÍ    1 000Kč

včetně zkoušky svatebního líčení

líčení svatebčanek  300Kč

120 minut

KURZY (bez akreditace)

ZÁKLADNÍ KURZ SEBELÍČENÍ   600Kč

je individuální a je určený pro začátečnice

částka zarhnuje certifikát, tiskoviny, materiál a pitný režim

60 minut

Vyber si svou kúru ..

BASIC KÚRA

* Tato kúra je pro dívky, které řeší první problémy s pletí (např. pupínky, ucpané póry,.) nebo pro ženy, které chtějí jen základní ,,údržbu“ pleti a neřeší známky stárnutí či pro ženy, které mají hlouběji do kapsy, ale přesto si chtějí dopřát hodinku relaxace.

* První ošetření pleti touto kúrou může absolvovat dívka nejdříve půl roku po menzes.

* Po tomto ošetření je pleť zbavena odumřelých buněk, vyčištěna a projasněna. Do pokožky (do druhé vrstvy) se dostává základní výživa v podobě Biopeptidového séra (BASIC) a Kolagenové masky.

BEAUTY KÚRA

* Tato kúra je pro ženy, které začínají řešit první známky stárnutí (např. vrásky, povadlost, úbytek kolagenu,..). Pro ženy nad 30 let je tato kúra velmi vhodná, protože má ideální spojení aktivních látek, které v podobě Biopeptidového séra (PREMIUM), Kolagenové a Liftingové masky jde do druhé vrstvy pokožky.

* Pleť je zbavena odumřelých buněk, hloubkově vyčištěná, mírně vyhlazená a vypnutá. Na pleti je také vidět, že už není zašedlá a dehydratovaná, ale krásně projasněná a vyživená.

PREMIUM KÚRA

* Tato kúra je pro ženy nad 25let, které chtějí svoji pleť komplexně zrelaxovat masáží nebo pro ženy, které řeší nějaký konkrétní problém pokožky (vrásky, povadlost, začínající pigmentové skvrny, rosaceu, kuperózu, akné, atopický ekzém či jiný druh dermatitidy).

* Kúra je vždy sestavena tak, aby zlepšila stav problémové pokožky, protože vybráním těch správných aktivních látek v podobě sér, ampulek, masek či aktivního koktejlu jde na pleti vidět obrovský rozdíl, který přetrvává v pleti až 14 dní. A je to proto, že tyto aktivní látky jdou až do třetí vrstvy pokožky, kde nakopávají naše buňky k činosti, jelikož věkem či kožním defektem se zpomaluje tvorba nových buněk.

*Po této kúře je pleť jak zbavena odumřelých buněk, tak hloubkově vyčištěná, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná, vyživená a defekty pokožky jsou zmírněné. Navíc pomáhá zpomalovat známky stárnutí, brání nadměrné ztrátě vody a stimuluje pokožku k obnově vlastního kolagenu. 

BIO LIGHT KÚRA

* Tato kúra je pro ženy nad 25let, které chtějí v péči o pleť nadstandartní výsledek a chtějí rychle vyřešit stav své pokožky. Díky speciálnímu peelingu s kyselinou mandlovou a pyrohroznovou, a také BIO-rostlinné placentě s růstovými faktory obsažené v masce je pokožka hned ,,nakopnuta“ k aktivní činnosti.

* Díky aktivním látkám, které se dostanou až do třetí zárodečné vrstvy je tato kúra vhodná na zralou i problematickou pokožku. Ovšem není vhodná na přecitlivělou pleť, protože by nezvládla takový přísun aktivních látek a žena by se cítila při této kúře nekomfortně.

* Výsledek v pleti přetrvává 14 až 17 dní.

BIO LUXURY KÚRA

* Tato kúra je pro ženy nad 30let, které chtějí zažít nadstandartní a luxustní výsledek na pleti. Díky dermopenu (mikrojehličkování) a použití určitých aktivních látek s vyšší koncentraci BIO-rostlinné placenty s růstovými faktory se může při opakované aplikaci (3-5x procedur za rok) docílit minimalizování např. pigmentových skvrn ze sluníčka, jizev, hlubokých a mimických vrásek, povadlosti,..

* Kúra se provádí v zimních měsících (říjen-duben), protože se při aplikaci musí narušit první vrstva pokožky, a tak je hodně důležité, aby pleť nebyla vystavena sluníčku. V třetí vrstvě se také spouští seberegenerační proces, který přispívá k přirozené obnově nových buněk.

* Tato kúra je luxusním zážitkem, protože promění pleť, která je následně po aplikaci vyžehlená, vypnutá, komplexně hydratovaná a regenerovaná, vyživená a omlazená.

* Výsledek v pleti přetrvává až 21 dní.